Milí příznivci sportování v přírodě i nadšení fanoušci a povzbuzovači, přijměte naše pozvání na báječnou akci spojenou s běžeckým závodem Velká Kunratická, která se uskuteční v neděli 10. listopadu 2019 v Kunratickém lese na Praze 4. Přijďte si užít nádherných barev podzimu a pochytat poslední sluneční paprsky. My tam budeme u našeho stánku fandit určitě.

I letos jsme se rozhodli připojit k této skvělé akci. Chystáme pro vás opět prodejní stánek s běžeckým oblečením a doplňky pro malévelké běžce. Trička, legíny, podkolenky, čepice, čelenky, rukavice, lahve… Všechno už je pro vás nachystáno. A nejen to. Těšíme se na vás!

Chystáme pro vás široký výběr běžeckého oblečení a doplňků.

 

Velká Kunratická má již dlouhou tradici na poli běžeckých závodů pro všechny věkové kategorie. Letos se koná již po osmdesáté šesté. Závod pořádá atletický klub Spartak Praha 4 v tradičním krásném prostředí podzimního lesa. Protože je během závodu okolní příroda velmi zatížena, jsou pořadatelé nuceni omezovat počet účastníků. V tuto chvíli už jsou všechny registrace bohužel vyprodány. Pokud jste uvažovali o účasti a registraci jste nestihli, nevěště hlavu. Přijďte podpořit ostatní závodníky a jako diváci nasát atmosféru závodu. A příští rok už budete vědět, jaká příjemná atmosféra tam na vás a vaše děti čeká.

Krásnému podzimnímu lesu málokterý běžec odolá.

.

Více informací najdete na oficiálním webu závodu.

 

 

Dobrodruzi

Profilový obrázek

Jsme parta lidí, kteří pomáhají dětem trávit čas a zažívat dobrodružství v přírodě a rodičům dodávají jistotu, že je o ně dobře postaráno. Mrkněte na náš e-shop Pro malé dobrodruhy.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *